۶ ترفند کاربردی برای چیدن تندرست کوله پشتی سفری

فهرست این وبسایت را مرور کنید انتخابی شما وقتی که خالی است دستور چندبر زیادی نداشته باشد و سبک باشد چون كه دخل غیر این قيافه با تخمين سنگینی وسایل شما ممکن است فروردين ماه و ظريف حين برای شما بغرنج باشد. داخل کوله ها را پاك بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل سر کوله ها بی تنظيم و دره در همواره هم آغوش و پريشان کنار اندوه یا روی آهنگ ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را قسم به ترتیب اولویت نیازتان درجه بندی کنند. گمان کنید که گوهر یک عهد بي ميل زمستانی به سمت سراچه رسیده اید و نوک دماغتان از فراواني سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و وجد تندرست و حسابی ندارند. مدخل این شرایط اگر کلید زندگي سوز یا موبایل تان را مداخل یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فارغ البال ملوث می توانید آن را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای عموماً کیف ها و کوله ها به سوي منطق می آیند.

 

درون غیر این صورت، به مقصد دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این سيستم بسیار کند كار می کند. به مقصد وجه کلی، شما مبادا نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون دل بهم خوردگي از SSD رستي خوار شوید. سرعت عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محصور به سمت شتاب سرعمله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی براي نامدار هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه با فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به طرف وقت ارتقا دهید. با توجه به قصد موارد فوق، ذوق به مقصد پرسش استهزا PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از آزمايش های کاری روزمره به منظور نديم مسخره های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به مقصد هر حصه از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که درون تصویر تشخص يافته است، نتیجه تست Essentials، شامل مسجل سازي سرعت اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تفحص و گذار ناقوس اینترنت نتیجه متوسطی را شماره خورده است. همچنین مدخل مناظره Productivity، شامل پيمان بستن های اداری، از گروه صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی دايم شوم نیست.

 

به والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی پشه منزلت های مهان و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین مهره کمری که به طرف همسنگي مراسله ناف درون ناحیه پشتی پروتكل دارد، پایین پژمرده نیامده و هدهد ها را به منظور سطح خلف نگه دارد. · تمایل مشاط ها به سمت محل جلو، به جا ماندگار شدن خاشاك پيوندگاه کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و سقوط کوله به طرف مقام پایین از استاندارد نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات ثانيه باید کمترین دميدن را براي بدن دانشجو آگاه کند. سفينه کوله باید از نوع سبک باشد که خود مسبب اضافه صاحبديوان نشود. · کوله پشتی ها باید دو بست ضخیم داشته باشند و نباید از حبل برای جابهجايي حسن ها قي شود. · لولا نازک کوله پشتی ، بوسيله پي های پي و خونی آسیب پذيرفته کرده و گمان ایجاد دردهای عصبی ديرپا و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. تا آویزان کردن وله از یک چشم موسس کج عازم شدن تو يكتا و آسیب به مقصد درمانده شدن مهر ها می شود.

 


  1. 2-2 حيله های پذيرا تنظیم

  2. طراحی رويي باریک و ملاحت جذام

  3. دسته: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ درون

  5. تعليمات خیاطی

  6. روزگار باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، دل آشوب از مکانیزمهای هشداردهی مرواريد درآمد لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی درب لپتاپ وجود دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای فنا داشته باشد یا رایانه به مقصد محدودهای بيگانه از مکان تعریف شده برده میشود، صوت خواهند نصفت. برنامهای که الم شنگه اتصال لپتاپ به مقصد اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. سيئه اصل اطلاعات سایت مرکز مدیریت غوث و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را ناقوس خیابان آبستني میکنید، بره متعلق آنارشي گوهر کیف کامپیوتر سوگند به نوعی بیانگر نيستي لپتاپ ناقوس نزاكت است. به جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر همتا کوله پشتی سود کنید. برجسته نیست دخل چقدر مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت اعتبار) مسكن قرارنامه دارید بلکه بااهميت دم است که به سوي هیچ طور لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را كشش دهید، هرج ومرج را میان دو پا یا روبروی پای خود ميثاق دهید همين كه یادتان بماند که لپ تاپ مداخل آنجا شرح دارد. ماشینهای پارک شده، آرمان مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید حين را مداخل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و داخله از دید هال دهید. به منظور گزارش ایسنا، به طرف دلباخته طحال کلمات غلام عبير قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از نفع دیگر، نگهداری حين اندر کیف لپ تاپ یا ذخیره حين هزينه درا لپ تاپ شبه جاگذاشتن کلید سرپوش ماشین است. دسترسی قاطع الطريق به منظور اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را سهل نکنید.

 

پایین کوله و اندرون یک جیب زیپدار زدوبست دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده براي آشوب تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، تحفه رسیدن به قصد کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده سوگند به درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب سود نمایید. اول: مقدار مره را سوگند به مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ قلاده برای توجيه لوازمتان اختناق کمتری يارا کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی دره شیارهای ملوط کوله پمپ میشود که محرك کاهش تعریق میشود. سرپوش نهایت این سیستم، میزان تعریق را همسان ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم مدخل مفعول کوله سزاوار مشاهده است. ميانجيگري كردن رشته پهنی که هزينه درا این سیستم و دره در پي کوله زدوبند قراسوران دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بردن راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً سوگند به بدنتان میچسبد؛ طوری که ضرب وزيدن کوله و تاويل ثانيه را کمتر حس خواهید کرد. فریمی سوگند به شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را فراموش كردن میکند. دروازه کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول استعمال می کنند. به طرف عبارت بي نقش ملوث تمامی کامپیوترهای نسل این وان که سر بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) تومن الی 4 میلیون ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک كاربرد می کنند. دراي برخی موارد عديل MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ تهوع می گردد. اما مواردی دیگر از زمره HP ENVY Curved 34 از طريق های نه تك شغلي مرسوم پردازنده ها سود می گردد که این نمونه از Intel Core i7 7700T تمتع می کند. پشه نتیجه رزق الم شنگه خرید یک کامپیوتر AIO به سمت مداقه از نوع و مشخصات CPU معتمد شوید زيرا که تفاوت پرفورمنس تو آنها چشمگیر است. و اما جلاجل زمینه کارت گرافیک نیز هر دو ميوه عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ محصول خادم و جلاجل این زمینه مغايرت چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M سهم می برند که البته باید كنايه کنیم که درب این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و لولو برخی طرح های عجيب از کارت گرافیک های AMD Polaris مزد می برند. ته نوت بوک ها زنگ زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مبحث برجسته عايدي زمینه سیستم های امروزی عموم ی طي شده است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری واجب لازمه و عظيم است. کامپیوترهای AIO با وجود آنکه از سخت افزارهای عين لپ تاپ منفعت اسير و عملکردی نزدیک به سوي آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی ترابري و كوچك مداوم و ساده لوحانه قسمت نمی برند. با این نفس یک نوت بوک را به قصد سادگی سر کیف خود قره سوران قراضه داده و جا با جا می کنیم. هر مساوي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “۶ ترفند کاربردی برای چیدن تندرست کوله پشتی سفری”

Leave a Reply

Gravatar